9 порад для виживання на ведмежому ринку

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Важко здійснювати операції і одночасно бути обережним під час ведмежки. Все падає, втрачаєш гроші, емоції б'ють ключем.

Поради нижче спрямовані на те, щоб зробити з вас крипто-бійця з почесною медаллю "дожив до буллрана":

1// Не панікуйте і не продавайте. Зберігайте довгострокову перспективу і пам'ятайте, що песимізм - це природний етап будь-якого економічного циклу. Все відновиться.

2// Диверсифікуйте свій портфель. Розгляньте варіант розподілу інвестицій між різними активами. Наявність збалансованого портфеля дозволить вам отримати максимальний прибуток під час невеликих відскоків і врятує вас під час сильного дампа.

3// Звертайте увагу на фундамент проєктів, у які ви інвестуєте. Проєкти з сильними командами, чітким роудмапом і перспективним напрямком з більшою ймовірністю будуть добре працювати в довгостроковій перспективі.

4// Використовуйте стоп-лосс ордери. Варіант ректанутися на солідну суму в моменті не такий привабливий, вірно? Краще недозаробити, ніж взагалі втратити все.

5// Фіксуйте прибуток, коли він є. Щоб пом'якшити потенційні втрати, а також завжди мати стейбли для інвестування в інші напрямки.

6// Уникайте FOMO і FUD. Завжди залишайтеся в курсі подій, але читайте тільки авторитетні джерела новин і стежте за експертами галузі.

7// Використовуйте можливості для купівлі на падінні. Слідкуйте за проєктами з сильними фундаментальними показниками і довгостроковим потенціалом, які переживуть ведмежку і принесуть хороший профіт.

8// Розгляньте можливість довгострокового HODL'a, замість того щоб намагатися спекулювати в моменті.
Найбільші гроші заробляються в довгостроковій перспективі, плюс до всього - так набагато спокійніше.

9// Будьте відкриті до нового. Зберігайте обережність, але водночас залишайтеся допитливими і не забувайте, який прибуток можна отримати, будучи раннім сподвижником GameFi, M2E, IEO, Retrodrop та ін. напрямків.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі